بی تو ، با تو

دوستان عزیز این وبلاگ یکشنبه هر هفته به روز می شود

فریبا :

 

سعادتمند واقعی کسی را می گویند که از یک عشق پاک بی بهره نباشد . " تولستوی "
هر اندیشه ی شایسته ای به چهره ی انسان زیبایی می بخشد . " راسکین
"
هیچ مشکلی نیست که محبت کافی نتواند بر آن غلبه کند . " فاکس
"
یا چنان باش که هستی یا چنان باش که می نمایی . " بسطامی
"
مرد بزرگ از آنچه نمی داند سخن نمی گوید . " کنفوسیوس "

                        

سعید :

 

 

 

روش فراگیری آرامش و تمدد اعصاب
هر چه زمانی را که شما بدون داشتن آرامش اعصاب می گذرانید ، بیشتر باشد به همان نسبت مسائل زندگی برایتان دشوارتر و علائم آن نیز در چهره ی شما بیشتر نمایان می شود .
در آغاز هر کار ابتدا به تمدد اعصاب بدن خود بپردازید تمام علائم و نشانه هائی که در زیر آمده نیاز بدن شما را به تمدد اعصاب نشان می دهد
.
1
ـ چین انداختن و در هم کشیدن ابروها

2
ـ سفت و سخت شدن پوست سر
3
ـ احساس درد در ناحیه ی گردن به هنگام فشار دادن ملایم محل اتصال جمجمه به گردن

4ـ بالا رفتن شدید شانه ها و سفت شدن عضلات بطوریکه به آسانی در هر قسمت از گردن احساس شود.
5
ـ کلید شدن دندانها به روی یکدیگر، سفت شدن فک

6
ـ تند و خشن شدن صدا
7
ـ فرو کردن ناخنها در کف دست
8
ـ بروز عادات جسمی مانند پیچاندن و تاباندن موها به دور انگشتان یا خاراندن بینی
9
ـ تنفس سطحی
10
ـ تند شدن متناوب نبض بدون کوچکترین حرکت و فعالیت
11
ـ جمع و فشرده شدن انگشتان پا در کفشها
12
ـ سوزش قلب
13
ـ جویدن ناخن ها
اکنون چه تعداد از این علائم و نشانه ها در بدن شما نمایان شده است؟ هر چه تعداد علائم ظاهر شده در بدن شما بیشتر باشد به همان نسبت نیز شما از آرامش و تمدد اعصاب کمتری برخوردار هستید.
( ادامه دارد )

 

                                  

کیانوش

دوست معمولی ـ دوست واقعی

یه دوست معمولی هیچوقت نمی تونه گریه ی تو رو ببینه ولی یه دوست واقعی شونه هاش از گریه های تو تر میشه

یه دوست معمولی اسم کوچیک والدین تو رو نمی دونه ولی یه دوست واقعی شاید تلفن اونها رو جایی نوشته باشه

یه دوست معمولی از دیر تماس گرفتن تو دلگیر و ناراحت میشه ولی یه دوست واقعی می پرسه که چرا نتونستی تماس بگیری

یه دوست معمولی دوست داره که به مشکلات تو گوش بده ولی یه دوست واقعی سعی داره اونا رو حل کنه

یه دوست واقعی کسیه که وقتی همه تو رو ترک کردن با تو می مونه

 

                                  غروب :

 

توی بازار زندگی هر کسی غرفه ای زده و دلش را به بهایی میفروشد .یکی برق سکه های زرین عشق چشمش را میگیرد و دیگری محو سکه های سیمین مهر میگردد.!! البته سر خیلی ها هم کلاه میرود و سکهء تقلبی از دیگری دریافت میکنند.و تمامی سرمایه ء خود را که همان دل میباشد را به بهای ارزانی میفروشند .اما باید یک چیز را همواره به یاد داشت کسی که برای خرید، یک کیسه پر از سکه به همراه دارد همیشه بهترین مشتری نیست.شاید اون یکی از صدها نفری باشد که به قصد کلاهبرداری به سویت آمده باشد.اما در دورترین نقطهء این بازار کسی از زیر چشم بهت زده نگاهت میکند و در دستانش سکه ای بیش نیست و تو بی اهمیت از کنار نگاهش گذر میکنی و به ظاهر فقیرانه اش حتی نیم نگاهی هم نمی اندازی و با خود زمزمه میکنی (ارزش دل من بالاترین از این حرف هاست).حتی به این نکته فکر نمیکنی که شاید او بهترین مشتری باشد  .می دانی چرا؟؟چون شاید همان یک سکه تمام دارایی اش باشد و آمده که دلت را به قیمت تموم دارایی اش بخرد .پیشنهادش بد نیست .یک دل به بالاترین قیمت .خوب فکر کن و مواظب باش که دلت را با چه کسی معامله میکنی.شاید فردا دیگر این دل به صناری نیارزد .

 

مسعود :

 

مهندسی الکترونیک از نگاه طنز

 از رشته های وحشتناک دانشگاهی است که بچه های پشت کنکوری معمولا برای ورود به آن خودشونو به خاک و خون می کشن . معمولا این بچه ها از اون جایی که رشته شان بر اساس یک سری موهومات و اشتباهات تاریخی در سطح جامعه کمی با کلاس شناخته می شود ، در ابتدای ورود به دانشگاه اعتماد به نفس خاصی دارن و احساس خود ادیسون بینی حاد بهشون دست می ده . بچه های رشته برق به علت ور رفتن بیش از حد با جریان الکتریسیته و علاقه مندی بیش از حدشان به ایفا کردن نقش فازمتر ، در آینده از نظر بدنی توانایی انجام کارهای شخصی خودشونو نخواهند داشت و باید به فکر یک همسر از جان گذشته و فداکار برای خودشون باشن . مدار 1 ، رادار 2 ، تفاوت لامپ های 100 با 200 ، موتور برق پیشرفته و کلید پریز 2 از درس های مهم این رشته هست . انجام وظیفه به عنوان مامور خواندن کنتور برق ، ایفای نقش بابا برقی در تلویزیون ، سیم کشی اسباب بازی کودکان آینده شغلی بچه های برق را شامل می شه .  

 

                            

 

 امید :

 

 

 

 امید سکرت به کشور بازگشت
به گزارش خبرگزاری ایسنا نیوزنشنال پرس امید سکرت(چهره جنجالی و پرراز و رمزستاد) شب گذشته به کشور بازگشت.این گزارش می افزاید امید سکرت که روز 13 فروردین ماه سال جاری بیکیاره از کشور خارج شده بودو به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کرده بود بنا به دلایلی که هنوز فاش نگردیده است در سکوت خبری کامل به وطن بازگشت. یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود به خبرنگار این خبرگزاری گفت : امید سکرت که جهت تحقیقاتی در زمینه " نانوژئوبیولوژی هسته ای" به دعوت یکی از کشورهای اروپایی سفر کرده بود پس از اطلاع مقامات امنیتی کشور طی عملیلتی به کشور بازگزدانده شد.گفتنی است امید سکرت (مشهور به امید) در آخرین یادداشت خود در وبلاگش به تلخی از تمامی دوستان و همراهان خود خداحافظی کرده بودو سفر خود را به یک " هجرت اجباری" تعبیر کرده بود.لازم بذکر است اعضاء ستاد پس از اطلاع از سفر امید و خداحافظی همیشگی خود از ایران در بهت و حیرت فرو رفتند بنحویکه رییس ستاد فریبا .ف پس از شنیدن خبر شوکه شده و به افسردگی شدید مبتلا شده است که بنا بر توصیه پزشکان جهت مداوا در بیمارستان بستری شده است.همچنین بنا بر خبرهای رسیده فرشیده . ف نیز از فرط غم و غصه فراق امیدبعلت شدت شک عصبی وارده موهایش چون دندانهای سفید شده است.کیانوش نیز از اینکه شر امید از ستاد کم شده است اظهار خوشحالی نموده است.(هر چند بنا بر اطلاع حاصله کیانوش از شدت غصه تمام موهای خود را کنده است.)گفته می شود تعدادی از دوستداران ایشان که خداحافظی امید را باور نداشتند خداحافظی امید را بنوعی دورغ 13 یاد کرده بودند.این گزارش می افزاید دیگر دوستان ایشان نیز از این خبر بشدت شوکه شده بودند بطوریکه مسعود بعلت ناراحتی و گریه بسیار از کار اخراج شده است.سایر دوستان ایشان در ستاد نیز همچون غروب،رضا،مرضیه،نادر،و... وضعیت مشابه دارند.به گزارش خبرنگار این خبرگزاری امید سکرت پس از ورود به کشور جهت ادای پاره ای از توضیحات در زندان اوین بند 329 تحت نظر و بازجویی می باشد.برخی کارشناسان و صاحبنظران دانش هسته ای ، مهاجرت ایشان را بنوعی فرار مغزها یا مهاجرت نخبگان تفسیر کرده اند.گرچه بعقیده یکی از مسئولان اصولا نامبرده دارای مغزی نبوده است که بخواهد فرار کند.وی که خود را احمدمحمودی نژاد معرفی کرد از اطلاق کلمه نخبه به ایشان اطهارتعجب نمود و گفته ایشان بیشتر شبیه نخاله است تا تخبه.بهرحال اینکه نظر ایشان یک نوع حسادت است یا نظر کارشناسی ، باید منتظر ماند تا نتایج تحقیقات و بازجویی از امید سکرت اعلام شود تا مشخص شود امید یک " نخبه متفکر " است یا یک "نخاله متکبر".

                                     

 

 

فرشیده :

مواد غذایی که باعث تغییر رنگ دندان ها می شوند
بعضی از مواد غذایی باعث بد رنگ شدن دندان ها می شوند. یک راه ساده برای اینکه بفهمیم کدام غذا دندان ها را رنگی می کند وجود دارد.
هر ماده ای که یک پارچه ی کتانی سفید را رنگی کند بر روی دندانها هم اثر گذار خواهد بود
.
چای ، قهوه ، شربت های میوه، شاتوت ، ذخال اخته ، چغندر ، شراب قرمز و نوشابه های انرژی زا نمونه هایی از موادی هستند که به مرور زمان و با استفاده طولانی مدت ، باعث تغییر رنگ دندان ها می شوند .

پیشنهاد می شود پس از مصرف این مواد دندان ها یتان را مسواک بزنید و یا حداقل دندان هایتان را با آب بشویید .

سیگار و دخانیات
نیکوتین موجود در دخانیات باعث ایجاد رنگ های قهوه ای بر روی دندان ها می شود که با مسواک زدن به سختی برداشته می شوند. سیگار کشیدن همچنین باعث بوی بد دهان ، التهاب لثه و همچنین سرطان دهان می شود
داروها
بعضی داروها مانند آنتی هیستامین ها، داروهای ضد افسردگی، دهانشویه های کلرهگزیدین و ستیل پریدینیوم و همچنین آهن و فلوراید اضافی نیز باعث تغییر رنگ دندان ها می شوند. آنتی بیوتیک تتراسایکلین چنانچه در دوران حاملگی توسط مادر مصرف شود یا در سال های اولیه پس از تولد به کودک داده شود نیز باعث تغییر رنگ دائمی دندان می شود

 

تهرانی

سلام.یک چیزی که منو آزار می داده و هنوز هم می ده قیافه گرفتن آدم هاست. تو محل کاری که من دارم وقتم را می گذرونم خیلی اتفاق ها می افته که بعضی هاش قابل گفتن نیست... بالاخره ناموس و نمی دونم از این چیزهاست دیگه...خیلی چیزها می بینیم که شاخ در می یاریم.
اما تازگی ها یه همکار اومده که دور از جون شما از قوم و قبیله لک ها هستند و چون بنده هم با این نوع قبیله وصلت کردم دیگه همه هم و غم خودم را گذاشتم تا پوزه این بنده خدا را به خاک بمالم. از طرفی ایشون خیلی زرنگ تشریف دارند و چون از جنس بسیار ظریف مونث هستند از وارد کردن مشت و لگد به صورت ایشون معذورم. البته مثل اینکه ورژن ایشون با همسر بنده فرق می کنه و حالا موندم چطوری بمالمش به خاک. دست یاری به سوی دوستان دراز می کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

نوشته شده در چهارشنبه ۱٩ فروردین ۱۳۸۸ساعت ۸:٢٠ ‎ق.ظ توسط فریبا نظرات () |


Design By : Night Skin